Kontakta oss

Kontakta oss via kontaktformuläret eller en specifik plats med hjälp av kontorstkatalogen nedan.

small-arrow-downVåra kontor

    vinkande Ultramare gubbe

    Våra kontor

    Trollhättan

    Ultramare Trollhättan

    Kardanvägen 64
    461 38 Trollhättan

    0520-47 71 00

    info@ultramare.se

    Öppetider

    Mån-Tors 07.00-16.00
    Fre 07.00-14.00

    Bromma

    Ultramare Bromma

    Voltavägen 15
    168 69 Bromma

    08-445 14 40

    info@ultramare.se

    Öppetider

    Mån-Tors 07.00-16.00
    Fre 07.00-15.00
    Lunchstängt 12.00-13.00

    Återförsäljare Danmark

    Siguna Industri & Marine A/S

    Nydamsvej 41
    DK-8362 Hørning

    +45 51 22 84 50

    Vi på Ultramare

    Trollhättan

    Niklas Palm
    VD/CEO
    0520-47 71 21
    niklas.palm@ultramare.se
    Olle Hultqvist
    Försäljningschef
    0520-47 71 22
    olle.hultqvist@ultramare.se
    Robin Söder
    Säljare syd
    0520-47 71 03
    robin.soder@ultramare.se
    Fredrik Lövenlid
    Säljare väst
    0520-47 71 23
    fredrik.lovenlid@ultramare.se
    Fredrik Allard
    Affärsutvecklingschef
    0520-47 71 13
    fredrik.allard@ultramare.se
    Rasmus Albertsson
    Kundtjänst
    0520-47 71 00
    order@ultramare.se
    Daniel Augustsson
    Kundtjänst
    0520-47 71 00
    order@ultramare.se

    Bromma

    Johan Mohlin
    Säljare Stockholm syd, Östergötland, Dalarna
    08-445 14 48
    johan.mohlin@ultramare.se
    Joakim Kaunisto
    Säljare Stockholm Nord, Gävleborg
    08-445 14 47
    joakim.kaunisto@ultramare.se
    Malou Sorén
    Offentlig upphandling/ Hållbarhetssamordnare
    08-445 14 45
    upphandling@ultramare.se
    Maria Svensson (föräldraledig)
    KAM
    08-445 14 44
    maria.svensson@ultramare.se
    Fredrik Norberg
    Säljare Norr
    073-021 12 01
    fredrik.norberg@ultramare.se
    Bernhard Rasmusson
    Sälj- & marknadskoordinator
    08-445 14 43
    bernhard.rasmusson@ultramare.se
    Mats Carlsson
    Kundtjänst
    0520-47 71 00
    order@ultramare.se
    Per Ferm
    Lager Bromma/ Ultradelivery
    08-445 14 46
    per.ferm@ultramare.se